حسابداری 20

 • صفحه اصلی

برای مشاوره و خرید نرم افزار مناسب با ما تماس بگیرید

 • 27 فرودین 1396
  محاسبه غرامت دستمزد ایام بیماری، بر اساس آخرین مزد روزانه

  محاسبه غرامت دستمزد ایام بیماری، بر اساس آخرین مزد روزانه

  مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان زنجان گفت: میزان غرامت دستمزد ایام بیماری بیمه شده‌ها بر اساس آخرین مزد روزانه پیش از وقوع بیماری محاسبه می‌شود.
  «مسعود علیاری» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: بیمه شده‌هایی که تحت معالجات پزشکی و یا درمان‌های توانبخشی قرار می‌گیرند، چنانچه بر حسب تشخیص پزشک معالج به طور موقت قادر به کار نباشند، استحقاق دریافت غرامت دستمزد را خواهند داشت. این در حالی است که میزان غرامت دستمزد ایام بیماری بیمه شده متأهل و یا بیمه شده‌ای که پدر و مادرش در تکفل او هستند، بر مبنای سه چهارم آخرین مزد یا حقوق روزانه محاسبه می‌شود.
  این مسئول ادامه داد: غرامت دستمزد ایام بیماری بیمه شده مجرد و غیرمتکفل در صورتی که با هزینه سازمان بستری شود، بر مبنای یک دوم آخرین مزد یا حقوق روزانه و در غیر این صورت، بر مبنای دو سوم آن محاسبه می‌شود...

  به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .

   

 • 26 فرودین 1396
  دستمزد مبنای کسر حق بیمه سال ۹۶

  دستمزد مبنای کسر حق بیمه سال ۹۶

  در اجرای مصوبه شماره ۴۹۷۵ مورخ ۶۷/۰۴/۲۶ شورای عالی تامین اجتماعی و پیرو دستور اداری دستمزد مبنای کسر حق بیمه سال ۱۳۹۶ و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۹۵/۱۲/۲۵ شورای عالی کار موضوع بخشنامه شماره ۲۵۳۹۹۴ مورخ ۹۵/۱۲/۲۸ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص افزایش حداقل دستمزد سنواتی در سال ۱۳۹۶،به پیوست فایل مربوط به دستمزد مقطوع روزانه مبنای کسر حق بیمه فعالیت‌های دارای دستمزد مقطوع برای سال ۱۳۹۶ شامل ۱۱۱ صفحه و ۱۰ صفحه راهنمای صنوف ارسال می‌گردد....

  جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .

 • 25 فرودین 1396
  نرم افزار های حسابداری

  نرم افزار های حسابداری

   امروزه مقوله مدیریت در سیستم های تولید صنعتی و تجاری به دلیل وسعت و پیچیدگی آنها اهمیت فزاینده ای یافته است که لزوم برخورد سیستمی با این مقوله را ایجاب می کند. این پیچیدگی و ارتباط سیستمی در هدایت سیستمی واحد های سازمانی ایجاب می کند تا اطلاعات در پشتیبانی تصمیم گیری مدیران و راهبری سازمان ها به عنوان مهمترین ابزار مطرح گردد هر عملی در سازمان به نتیجه فرایند تصمیم گیری در سطوح مختلف مدیریتی آن سازمان بستگی دارد و بدیهی است که اطلاعات درست به موقع متناسب با موضوع دقیق و برخوردار از جامعیت لازم برای فرایند تصمیم گیری بهینه حیاتی است بدین منظور گروه حسابداری بیست نرم افزار های تخصصی صنوف مختلف را در سایت قرار داده است . برای مشاهده نرم افزار ها به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .

 • 20 فرودین 1396
  نرم افزار حسابداری پرنس ویژه سوپرمارکت ها

  نرم افزار حسابداری پرنس ویژه سوپرمارکت ها

  برخی قابلیت های نرم افزار حسابداری پرنس ویژه سوپرمارکت ها

       بسیار زیبا اسان و کاربر پسند

      بدون نیاز به دانش کامپیوتر وحسابداری

       بیشترین عملکرد وبهترین گزارشات با کمترین فعالیت و ورودی توسط کاربر

       بسیار مناسب قابل استفاده برای حسابداران و همچنین افرادی که نیاز به حسابدار ندارند

      امکان صدور فاکتور فروش در کمترین زمان ممکن تنها در چند ثانیه

       چاپ فاکتور در اشکال مختلف و بر روی انواع پرینتر و ابعاد کاغذ

      امکان مشاهده ی موجودی بانک و صندوق در هر لحظه

  به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .

   

 • 19 فرودین 1396
  16 دلیل تاثیر گذار در رد شدن دفاتر قانونی

  16 دلیل تاثیر گذار در رد شدن دفاتر قانونی

  براساس آیین نامه اجرایی مربوط به نوع دفاتر، اسناد و مدارک و روشهای نگهداری آنها ، دلیل تاثیر گذار در رد شدن دفاتر قانونی به شرح زیر می باشد:

  ۱٫در صورتی که دفاتر ارائه شده به نحوی از پلمپ خارج شده و یا فاقد یک یا چند برگ باشد .

  ۲٫عدم ثبت یک یا چند فعالیت مالی در دفاتر به شرط احراز

  ۳٫ثبت تمام یا قسمتی از یک فعالیت در حاشیه

  ۴٫ثبت تمام یا قسمتی از یک فعالیت بین سطور

  ۵٫تراشیدن و پاک کردن و محو کردن مندرجات دفاتر به منظور سوء استفاده

  ۶٫جای سفید گذاشتن بیش از حد معمول در صفحات و سفید ماندن تمام صفحه در دفتر روزنامه و دفتر مشاغل به منظور سوء استفاده

  ۷٫بستانکار شدن حسابهای نقدی و بانکی ، مگر اینکه حسابهای بانکی با صورت حساب بانک مطابقت نماید و یا بستانکار شدن حسابهای بانکی یا نقدی ناشی از تقدم و تاخر ثبت حسابها باشد که در اینصورت موجب رد دفاتر نیست .

  ۸٫تاخیر تحریر دفاتر روزنامه و مشاغل زاید بر حد مجاز مقرر در تبصره های ۲ و ۳ و ۴ ماده ۱۳ و تاخیر دفتر کل زاید بر حد مجاز مقرردر ماده ۱۴ و تاخیر تحریر زاید بر حد مقرر در ماده ۱۷ این آیین نامه .

  ۹٫عدم ثبت عملیات شعبه یا شعب در دفاتر مرکز طبق مقررات ماده ۱۵ این آیین نامه .

  ۱۰٫اشتباه حساب حاصل در ثبت عملیات موسسه در صورتیکه نسبت به اصلاح آن طبق مقررات تبصره ماده ۱۱ این آیین نامه اقدام نشده باشد .....

  به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .

 • 16 فرودین 1396
   بخشنامه ۲۲۸۵ مورخ ۹۶/۱/۶ (دستورالعمل نحوه اِعمال ۵۰ درصد افزایش حقوق و مزایای کارکنان دستگاه های اج

  بخشنامه ۲۲۸۵ مورخ ۹۶/۱/۶ (دستورالعمل نحوه اِعمال ۵۰ درصد افزایش حقوق و مزایای کارکنان دستگاه های اج

  پیرو تصویبنامه شماره ۱۶۲۸۶۲/ت۵۴۰هـ مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۵ هیأت وزیران و با توجه به سؤالات به عمل آمده از سوی تعدادی از دستگاه های اجرایی در این خصوص به استحضار می رساند:

  همانطور که در بند (۲) مصوبه مذکور نیز تصریح گردیده است، “افزایش امتیازات و فوق العاده های مواد فوق در دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، موکول به طی مراحل پیش بینی شده در قانون مذکور و آیین نامه های اجرایی مربوط و در سقف اعتبارات مصوب است”، لذا هیچ یک از دستگاه های اجرایی مجاز به اِعمال افزایش های مذکور قبل از طی مراحل قانونی از جمله ارائه پیشنهاد به این سازمان و بررسی و تصویب آن در هیأت وزیران و یا اخذ موافقت شورای حقوق و دستمزد و شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی (حسب مورد) نمی باشند....

  به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .

   

 • 16 فرودین 1396
   اعلام حداقل افزایش حقوق بازنشستگان

  اعلام حداقل افزایش حقوق بازنشستگان

  به گفته دکتر نوربخش، بر اساس قانون تأمین اجتماعی حداقل حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی برابر با حداقل حقوق مصوب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال گذشته افزایش ۱۴,۵درصدی در این وزارت خانه به تصویب رسیده است، حداقل حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز به همین میزان افزایش می یابد.
  نوربخش تصریح کرد، میزان افزایش حقوق سایر سطوح نیز پس از بررسی های لازم و طی مسیر قانونی و تصویب هیأت محترم وزیران اعلام خواهد شد.
  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با اعمال افزایش ١۴ و نیم درصدی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در سال ٩۶ ملاحظه می شود که میزان افزایش حقوق بازنشستگان و همچنین افزایش حقوق جامعه کارگری در دولت تدبیر و امید در همه سالها بیشتر از نرخ تورم بوده است و این افتخاری برای دولت محسوب می‌شود....

  به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .

   

 • 15 فرودین 1396
  مشکل در لود شدن سایت

  مشکل در لود شدن سایت

  دوستان و همراهان گرامی حسابداری بیست سلام

  پوزش ما را بخاطر مشکلات پیش آمده در لود سایت پذیرا باشید .

   

برای مشاوره و خرید نرم افزار مناسب با ما تماس بگیرید