حسابداری 20

 • صفحه اصلی
>

نرم افزار ثبت و چاپ چک مبین به قیمت 26 هزار تومان جهت خرید کلیک نمایید

 • 16 اردیبهشت 1394
  نمودار خطی در اکسل

  نمودار خطی در اکسل

  رسم نمودار خطی (Line) در اکسل برای رسم توابع و نشان دادن نمودارها ی رشد پارامترها استفاده می گردد. نمودار خطی از جمله پرکاربرد ترین نمودارها در اکسل می باشد، می توان در این دسته از نمودار ها داده ها را به صورت نقطه نقطه ترسیم نمود و یا نقاط را به صورت خطی یا غیر خطی به یکدیگر متصل کرد برای رسم مراحل زیر را دنبال کنید .

  1. محدوده اطلاعات خود را تعیین کنید
  2. در تب insert  در قسمت Charts group  نمودار ستونی Line  را باز نمایید و یکی از نمودار های خطی را انتخاب نمایید.... به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
 • 14 اردیبهشت 1394
  نتایج اولیه کارشناسی ارشد 94

  نتایج اولیه کارشناسی ارشد 94

  سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده درآزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 مي‌رساند، نتايج اوليه آزمون مذكور در روز سه شنبه مورخ 1394/02/22 منتشر مي‌گردد. لذا داوطلبان مي‌توانند براي اطلاع از وضعيت علمي و رويت كارنامه نتيجه اوليه خود در تاريخ مذكور به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه نمايند. ضمناً اطلاعيه تكميلي اين سازمان در خصوص اعلام نتيجه اوليه و نحوه انتخاب رشته داوطلبان متعاقباً اعلام خواهد شد

 • 13 اردیبهشت 1394
  افزایش شهریه ثابت پیام نور

  افزایش شهریه ثابت پیام نور

  دکتر صدر، معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: بر خلاف آنچه شایعه می‌شود که شهریه دانشگاه پیام نور در سال جاری افزایش خواهد داشت، باید تاکید کنم شهریه این دانشگاه براساس سیاست‌های وزارت علوم مطابق هر سال 15 درصد افزایش می‌یابد اما این دانشگاه بر اساس نحوه عملکرد خود و ارائه تسهیلات به دانشجویان حتی کمتر از این میزان شهریه اخذ خواهد کرد.

  وی ادامه داد: مطابق هر ساله شهریه ثابت 15 درصد برای کارشناسی و کارشناسی ارشد در مناطق برخوردار اعمال می‌شود که برای دوره کارشناسی به میزان 1،100،000 ریال (یکصد و ده هزار تومان) خواهد بود البته باید متذکر شوم، شهریه متغیر براساس نوع واحد عملی و نظری متفاوت است.

  وی گفت اخذ شهریه در مناطق کمتر برخوردار و محروم از 15 درصد سالانه نیز کمتر خواهد بود.

  بدین ترتیب شهریه ثابت پیام نور در سال تحصیلی 95-94 برای مقطع کارشناسی در نواحی 1 و 2 مبلغ 1،269،600 ریال (یکصد و بیست و شش هزار و نهصد وشصت تومان) و در نواحی 3 ، 4 و 5 مبلغ1،018،320 ریال (یکصد و یک هزار و هشتصد و سی و دو تومان) می باشد.

  همچنین شهریه ثابت کارشناسی ارشد پیام نور در سال تحصیلی 95-94 برای کلیه ورودی ها و کلیه رشته ها 7،140،000 ریال (هفتصد و چهارده هزاز تومان )خواهد بود.

  تفاوتی بین شهریه رشته های مختلف در گروه های....

  به اد امه مطلب مراجعه نمایید .

 • 10 اردیبهشت 1394
  حق مسکن و خواروبار مشمول بیمه می باشد یا خیر؟

  حق مسکن و خواروبار مشمول بیمه می باشد یا خیر؟

  مزایایی که مشمول کسر حق بیمه نیست به شرح زیر است:

  بازخرید ایام مرخصی

  هزینه عائلمه مندی.

  هزینه سفر و فوق العاده مأموریت

  عیدی

  مابه التفاوت کمک هزینه مسکن و خواربار در ایام بیماری

  حق التضمین (کسر صندوق).

  پاداش نهضت سواد آموزی

  حق شیر

  وجوهي كه مشمول كسر حق بيمه است:

  1. حقوق، دستمزد و كارمزد.
  2. فوق العاده هاي شغل.
  3. اضافه كار، شب كاري و نوبت كاري.....

  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 • 8 اردیبهشت 1394
  جزوه حسابداری میانه 1

  جزوه حسابداری میانه 1

  درس حسابداری میانه 1 به عنوان یکی از دروسی که درآن بیشترین تاکید بر مفاهیم نظری حسابداری می باشد،ازجایگاه ممتازی در بین دروس حسابداری برخوردار است.اهداف کلی درس مزبور را می توان بشرح زیر خلاصه نمود :

  1- آشنایی مفاهیم و اصول متداول حسابداری .

  2- آشنایی با چگونگی تهیه صورتهای مالی اساسی.

  3- آشنایی با حسابداری اقلام سمت راست ترازنامه نظیر حسابداری

      سرمایه گذاری ها ، مطالبات و وجه نقد، موجودی ها و اموال و   

      ماشین آلات وتجهیزات.

  جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

 • 5 اردیبهشت 1394
  صندوق بین المللی پول

  صندوق بین المللی پول

  صندوق بین المللی پول یک سازمان اقتصادی جهانی است که درسال 1945م بر اساس موافقتنامه برتن وودز تاسیس شد و از سال 1947م به عنوان یک نهاد سازمان ملل آغاز به کار کرد. این اقدام اهداف مهمی چون بسط همکاری بین المللی در زمینه مسائل پولی و رفع محدودیت های ارزی، تثبیت نرخ های ارز، و تسهیل کارکرد نظام پرداخت های چند جانبه بین کشورهای عضو را دنبال می کرد.

  در سال 1988م صندوق دارای 151عضو بود. مفاد قرارداد صندوق از کشورهای عضو می خواست تا نرخ ارزی را رعایت کنند که نوسان های آن محدود به 1+ درصد ارزش اسمی ارز باشد. این ارزش اسمی بر حسب دلار امریکا تعیین شده بود که آن نیز رابطه ثابتی با طلا داشت.

  در دسامبر سال 1971 میلادی کشورهای .....

  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 • 31 فرودین 1394
  تبدیل وضعیت استخدامی در فنی و حرفه ای

  تبدیل وضعیت استخدامی در فنی و حرفه ای

  پيرو انتشار شرايط و ضوابط استخدام سازمان فني و حرفه‌اي در تاريخ 9/1/94 دردفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامي متمركز براي دستگاه هاي اجرايي كشور در سال 1394 به اطلاع مي‌رساند با توجه به مندرجات دفترچه مذكور، ثبت‌نام درخوشه شغلي مربي آموزش فني و حرفه‌اي (كد 1255) صرفاً ویژه مربیان حق التدریس اين سازمان كه داراي شرايط ذيل مي باشند، بوده است :

  1- صرفاً کسانی که قبل از اول  مهرماه 1391 به عنوان مربی حق التدریس با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همکاری داشته و  در سال 1393 نيز همکاری آنان ادامه داشته است .  

  2- در زمان ثبت نام دارای مدرک تحصیلی کاردانی و بالاتر باشند.

  لذا افراد فاقد شرایط فوق الذكر (بند1و2)، مشمول استخدام و يا تبدیل وضعيت استخدامي نمي باشند لذا باتوجه به اطلاعات موجود در سازمان فني و حرفه اي كشور و......

  به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

 • 29 فرودین 1394
  تغییرات سود بانکی در سال 94

  تغییرات سود بانکی در سال 94

  وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به فاصله زیاد میان نرخ تورم و نرخ سود سپرده ها و تسهیلات بانکی گفت : ساماندهی نرخ سود بانک ها جدی است.

  به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا) به نقل از واحد مرکزی خبر، علی طیب نیا افزود: با توجه به کاهش محسوس نرخ تورم در دو سال اخیر ، فاصله نرخ تورم و نرخ سود سپرده و تسهیلات بانک ها زیاد شده است.
  وزیر اقتصاد با اشاره به برخی مشکلات ناشی از بالا بودن نرخ سود بانک ها به ویژه برای فعالان اقتصادی گفت: فعالان اقتصادی حاضر نیستند نرخ سودی را که حداقل 12 درصد بیشتر از نرخ تورم است، پرداخت کنند.
  طیب نیا خاطرنشان کرد: نرخ بالای سود بانکی برای بازار سرمایه نیز مشکل ساز شده است زیرا اگر مردم بتوانند نرخ سودهای بیست و چند درصدی از نظام بانکی بگیرند، انگیزه برای ورود منابع مالی به بازار سرمایه و تامین مالی فعالیت های اقتصادی در این بازار با مشکل مواجه می شود.
  وزیر اقتصاد افزود: یکی دیگر از عوارض سوء نرخ سود بالای بانکی آن است که....

  به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

برای مشاوره و خرید نرم افزار مناسب با ما تماس بگیرید