حسابداری 20

 • صفحه اصلی

#
 • 19 فرودین 1394
  هزینه انتشار اسکناس

  هزینه انتشار اسکناس

  رئیس سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی گفت: هزینه تولید هر برگ اسکناس به طور متوسط ۸۸۰ ریال و هزینه امحاء آن در سال جاری ۳۰۰ ریال بوده است.


  به گزارش خبرگزاری فارس، مجید صنیعی در نشست خبری اعلام داشت که بانک مرکزی اقدام به ضرب سکه‌های هزار ریالی، ۲ هزار ریالی و ۵ هزار ریالی کرد به طوری که میزان تولید سکه در ضرابخانه بانک مرکزی در سال ۹۲، ۸۰ درصد و در سال قبل ۱۰ درصد افزایش یافت......

  به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 • 18 فرودین 1394
  بخشنامه حقوق و دستمزد سال 94

  بخشنامه حقوق و دستمزد سال 94

  بخشنامه حقوق و دستمزد وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی حقوق کارگران در سال 94  در سایت قرار گرفته است .

  حداقل دستمزد ۹۴ مشمولان قانون کار از ۶۰۸۹۰۰ تومان به ۷۱۲۴۲۵ تومان افزایش یافت. بن نقدی ماهیانه به ۱۱۰هزارتومان، حق مسکن 40هزارتومان، سنوات روزانه ۱۰۰۰ تومان، حق اولاد یک فرزند نیز ۷۱۲۴۱تومان شد.

  برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

 • 17 فرودین 1394
  مهلت ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان 93

  مهلت ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان 93

  سازمان امور مالياتي کشور با صدور بخشنامه‌اي، مهلت ارائه اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده دوره زمستان 93 را تا 31 فروردين ماه 94 تمديد کرد. علي عسکري رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور طي بخشنامه‌اي اعلام کرد: نظر به مصادف بودن مهلت ارائه اظهارنامه دوره چهارم (فصل زمستان) سال 1393 با تعطيلات نوروز و با توجه به درخواست‌هاي موديان محترم موضوع نظام ماليات بر ارزش افزوده و به منظور 

 • 16 فرودین 1394
  نرخ مالیات بر ارزش افزوده سال 94

  نرخ مالیات بر ارزش افزوده سال 94

  سازمان امور مالیاتی کشور با صدور اطلاعیه ای ، نرخ مالیات بر ارزش افزوده کالا و خدمات عمومی در سال ۱۳۹۴ را ۹ درصد اعلام کرد.

   

  به گزارش رسانه مالیاتی ایران ، در این اطلاعیه آمده است : مطابق تبصره ۲ ماده ۱۱۷ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران که مقرر می دارد ،‌ «دولت مکلف است با اجرای کامل قانون مالیات بر ارزش افزوده ، نرخ این مالیات را از سال اول برنامه، سالیانه یک واحد درصد اضافه نماید» و همچنین براساس ماده ۳۷ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) مصوب چهارم اسفندماه سال ۹۳ که مقرر داشته «علاوه بر افزایش قانونی نرخ مالیات بر ارزش افزوده، صرفا یک واحد درصد در هر سال به عنوان مالیات سلامت به نرخ مالیات بر ارزش افزوده سهم دولت اضافه و همزمان با دریافت،مستقیما به ردیف درآمدی که برای این منظور در قوانین بودجه سنواتی پیش بینی می شود، واریز می گردد»، نرخ مالیات بر ارزش افزوده کالا و خدمات عمومی در سال ۱۳۹۴ از هشت درصد (۸ % ) به نه درصد (۹ %) افزایش می یابد که شامل ۶ درصد مالیات و ۳ درصد عوارض می باشد .

 • 10 فرودین 1394
  ثبت نام آزمون هاي استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي كشور

  ثبت نام آزمون هاي استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي كشور

  - مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز دوشنبه 10 فروردين ماه 1394 لغايت روز 17 فروردين ماه 1394 مي باشد

  - ويرايش اطلاعات ثبت نام : براي ويرايش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوي سمت راست مي باشد اقدام نماييد.

  - توجه ويژه : در طي مراحل ثبت نام از کليک بر روي دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بيش از يک صفحه مرورگر بر روي کامپيوتر خود جدا خودداري نماييد.

  - توجه ويژه : در صورتي که در مراحل ثبت نام در سيستم به مشکلي برخورد کرديد، تمامي پنجره هاي مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نماييد.

  - توجه ويژه : ثبت نام شما زماني تکميل گرديده که در مراحل ثبت نام از سيستم شماره پرونده 6 رقمي  و کد پيگيري ثبت نام 15 رقمي دريافت نماييد....

  به ادامه مطلب مراجعه کنید

 • 9 فرودین 1394
  دستمزد ایام تعطیل

  دستمزد ایام تعطیل

  طبق قانون کار در ایام تعطیلات رسمی مانند عید نوروز ، روز مبعث و مانند اینها مزد کامل کارگران باید به آنها پرداخت شود . روز جمعه نیز جزء تعطیلات رسمی است . اگر کارگری در روز جمعه کار کند علاوه بر ...

 • 4 فرودین 1394
  استخدام سراسری سال 94

  استخدام سراسری سال 94

  بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام در دستگاه های اجرایی کشور می رساند، وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان ثبت احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه های اجرایی استان، سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری، نیروی انسانی مورد نیاز خود را طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد واجد شرایط در دستگاه های اجرایی موضوع بخشنامه شماره 9757/93/200 مورخ 19/7/1393 و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور (تبدیل وضع مربیان حق التدریس موضوع مصوبه شماره 122218/ت50947هـ مورخ 17/10/1393 هیئت محترم وزیران)، از محل مجوزهای استخدامی مأخوذه، از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (به عنوان موسسه مجری) و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در سال 1394 و طی مراحل گزینش بصورت پیمانی تأمین خواهند نمود.

  نحوه ثبت نام در ادامه مطلب........

 • 25 اسفند 1393
  جدول حقوق و دستمزد سال 94

  جدول حقوق و دستمزد سال 94

  حداقل دستمزد ۹۴ مشمولان قانون کار از ۶۰۸۹۰۰ تومان به ۷۱۲۴۲۵ تومان افزایش یافت. بن نقدی ماهیانه به ۱۱۰هزارتومان، حق مسکن ۴۰هزارتومان، سنوات روزانه ۱۰۰۰ تومان، حق اولاد یک فرزند نیز ۷۱۲۴۱تومان شد.

  شورای عالی کار پس از چند ساعت بحث و گفتگوی شبانه حداقل دستمزد سال آینده میلیون ها مشمول قانون کار را تعیین و تصویب کرد. بر این اساس، از ابتدای سال آینده تمامی کارگران و مشمولان قانون کار با افزایش دریافتی ماهیانه مواجه خواهند شد.

  طبق مصوبه شورای عالی کار، از ابتدای فروردین ماه سال آینده حق بن نقدی کارگران از ۸۰ به ۱۱۰ هزارتومان، حق مسکن ۴۰  هزارتومان، حق سنوات از ۵۰۰ تومان روزانه به ۱۰۰۰ تومان، حق اولاد یکنفر از ۶۰۸۸۸ تومان به ۷۱۲۴۱ تومان و حداقل مزد روزانه نیز از ۲۰۲۹۷ تومان به ۲۳۷۴۷ تومان افزایش می یابد.

  برای دانلود جدول دستمزد 94 به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

   

برای مشاوره و خرید نرم افزار مناسب با ما تماس بگیرید