حسابداری 20

 • صفحه اصلی

#
 • 8 اردیبهشت 1394
  جزوه حسابداری میانه 1

  جزوه حسابداری میانه 1

  درس حسابداری میانه 1 به عنوان یکی از دروسی که درآن بیشترین تاکید بر مفاهیم نظری حسابداری می باشد،ازجایگاه ممتازی در بین دروس حسابداری برخوردار است.اهداف کلی درس مزبور را می توان بشرح زیر خلاصه نمود :

  1- آشنایی مفاهیم و اصول متداول حسابداری .

  2- آشنایی با چگونگی تهیه صورتهای مالی اساسی.

  3- آشنایی با حسابداری اقلام سمت راست ترازنامه نظیر حسابداری

      سرمایه گذاری ها ، مطالبات و وجه نقد، موجودی ها و اموال و   

      ماشین آلات وتجهیزات.

  جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

 • 5 اردیبهشت 1394
  صندوق بین المللی پول

  صندوق بین المللی پول

  صندوق بین المللی پول یک سازمان اقتصادی جهانی است که درسال 1945م بر اساس موافقتنامه برتن وودز تاسیس شد و از سال 1947م به عنوان یک نهاد سازمان ملل آغاز به کار کرد. این اقدام اهداف مهمی چون بسط همکاری بین المللی در زمینه مسائل پولی و رفع محدودیت های ارزی، تثبیت نرخ های ارز، و تسهیل کارکرد نظام پرداخت های چند جانبه بین کشورهای عضو را دنبال می کرد.

  در سال 1988م صندوق دارای 151عضو بود. مفاد قرارداد صندوق از کشورهای عضو می خواست تا نرخ ارزی را رعایت کنند که نوسان های آن محدود به 1+ درصد ارزش اسمی ارز باشد. این ارزش اسمی بر حسب دلار امریکا تعیین شده بود که آن نیز رابطه ثابتی با طلا داشت.

  در دسامبر سال 1971 میلادی کشورهای .....

  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 • 31 فرودین 1394
  تبدیل وضعیت استخدامی در فنی و حرفه ای

  تبدیل وضعیت استخدامی در فنی و حرفه ای

  پيرو انتشار شرايط و ضوابط استخدام سازمان فني و حرفه‌اي در تاريخ 9/1/94 دردفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامي متمركز براي دستگاه هاي اجرايي كشور در سال 1394 به اطلاع مي‌رساند با توجه به مندرجات دفترچه مذكور، ثبت‌نام درخوشه شغلي مربي آموزش فني و حرفه‌اي (كد 1255) صرفاً ویژه مربیان حق التدریس اين سازمان كه داراي شرايط ذيل مي باشند، بوده است :

  1- صرفاً کسانی که قبل از اول  مهرماه 1391 به عنوان مربی حق التدریس با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همکاری داشته و  در سال 1393 نيز همکاری آنان ادامه داشته است .  

  2- در زمان ثبت نام دارای مدرک تحصیلی کاردانی و بالاتر باشند.

  لذا افراد فاقد شرایط فوق الذكر (بند1و2)، مشمول استخدام و يا تبدیل وضعيت استخدامي نمي باشند لذا باتوجه به اطلاعات موجود در سازمان فني و حرفه اي كشور و......

  به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

 • 29 فرودین 1394
  تغییرات سود بانکی در سال 94

  تغییرات سود بانکی در سال 94

  وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به فاصله زیاد میان نرخ تورم و نرخ سود سپرده ها و تسهیلات بانکی گفت : ساماندهی نرخ سود بانک ها جدی است.

  به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا) به نقل از واحد مرکزی خبر، علی طیب نیا افزود: با توجه به کاهش محسوس نرخ تورم در دو سال اخیر ، فاصله نرخ تورم و نرخ سود سپرده و تسهیلات بانک ها زیاد شده است.
  وزیر اقتصاد با اشاره به برخی مشکلات ناشی از بالا بودن نرخ سود بانک ها به ویژه برای فعالان اقتصادی گفت: فعالان اقتصادی حاضر نیستند نرخ سودی را که حداقل 12 درصد بیشتر از نرخ تورم است، پرداخت کنند.
  طیب نیا خاطرنشان کرد: نرخ بالای سود بانکی برای بازار سرمایه نیز مشکل ساز شده است زیرا اگر مردم بتوانند نرخ سودهای بیست و چند درصدی از نظام بانکی بگیرند، انگیزه برای ورود منابع مالی به بازار سرمایه و تامین مالی فعالیت های اقتصادی در این بازار با مشکل مواجه می شود.
  وزیر اقتصاد افزود: یکی دیگر از عوارض سوء نرخ سود بالای بانکی آن است که....

  به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

 • 26 فرودین 1394
  پرینت کارت ورود به جلسه فراگیر 94

  پرینت کارت ورود به جلسه فراگیر 94

  بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون دوره فراگير مقطع كارشناسي‌ارشد دانشگاه پيام‌نور در سال 1394 (نوبت پانزدهم) مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز جمعه مورخ 4/2/94 در 101 شهرستان و مراكز استانهاي مختلف كشور برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:30 دقيقه صبح آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند برگزاري آزمون بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

  لينك مربوط به كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي آزمون از روز سه‌‌شنبه 1/2/94 بر روي سايت اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملي، سال تولد و ...) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد رهگيري و ...) خود نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمايند.

  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 • 25 فرودین 1394
  مرتب سازی و فیلتر کردن (Sort & Filter)

  مرتب سازی و فیلتر کردن (Sort & Filter)

  مرتب و فیلتر کردن به شما این اجازه را خواهد داد تا درون یک سند کاری (کاربرگ) به دستکاری و مرتب نمودن داده ها ی متنی و عددی در سلولهای هر ستون  بپردازید. برای دسترسی به این بخش دو راه پیش رو دارید:

  از سربرگ Home در نوار ابزار اصلی (ریبون) و در کادر گروه Edition گزینه Sort & filter را انتخاب کنید.

  microsoftexcel6-9

  به سربرگ Data در نوار ابزار اصلی (Ribbon) رفته و در کادر گروه Sort & Filter گزینه های آن را مشاهده کنید.

  به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

 • 22 فرودین 1394
  فوق العاده ماموریت

  فوق العاده ماموریت

  به کارگرانی که به موجب قرارداد یا موافقت بعدی به ماموریتهای خارج از محل خدمت اعزام می‌شوند فوق العاده ماموریت تعلق می‌گیرد. این فوق العاده نباید کمتر از مزد ثابت یا مزد مبنای روزانه کارگران باشد. همچنین کارفرما مکلف است وسیله یاهزینه رفت و برگشت آنها را تامین نماید.
  مأموریت به موردی اطلاق می‌شود که کارگر برای انجام کار حداقل ۵۰ کیلومتر از محل کارگاه اصلی دور شود و یا ناگزیر باشد حداقل یک شب در محل مأموریت توقف نماید
   آیا حادثه ای که در حین مأموریت برای کارگر اتفاق می افتد حادثه ناشی از کار خواهد بود؟
  انجام وظیفه در مدت مأموریت به منزله انجام وظیفه....
  به ادامه مطلب مراجعه نمایید 
 • 20 فرودین 1394
  آشنایی با معاملات بر خط بورس

  آشنایی با معاملات بر خط بورس

  اطلاعیه برگزاری دوره آموزشی معاملات بر خط توسط بورس کالای ایران 

  جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

برای مشاوره و خرید نرم افزار مناسب با ما تماس بگیرید